e-figura.pl|Sprzęt|Aplikacje do ćwiczenia w domu – test 5 popularnych opcji

Aplikacje do ćwiczenia w domu – test 5 popularnych opcji

Data aktualizacji 19.06.2023

Przeczytasz w 14 minut

Aplikacje do ćwiczenia w domu – test 5 popularnych opcji

Aplikacje do ćwiczenia w domu, podobnie jak aplikacje do liczenia kalorii, stają się standardowym wyposażeniem milionów smartfonów. Które naprawdę warto pobrać, a korzystanie z nich na co dzień ma szanse przynieść efekty? Sprawdziliśmy dla Ciebie dziesiątki propozycji i wybraliśmy 5 wysoko ocenianych, popularnych aplikacji treningowych. Przeczytaj, pobierz, przetestuj!

Co oceniamy?

Decydując o wyborze aplikacji wzięliśmy pod uwagę:

  • – szerokość wyboru ćwiczeń
  • – jakość opisu i prezentacji poprawnej techniki
  • – różnorodność planów treningowych
  • – możliwość samodzielnej konfiguracji planów treningowych
  • – dodatkowe funkcje jak możliwość robienia notatek czy przepisy kulinarne
  • – realistyczne podejście do możliwych efektów i obietnic twórców

Można z nich skutecznie korzystać za darmo. Nie oceniamy wersji premium – zależy nam na jak największej dostępności proponowanych aplikacji. Każdą aplikację możesz pobrać na swojego smartfona i samodzielnie przetestować bez opłat. W tym zestawieniu odpadły nam więc np. aplikacja Anny Lewandowskiej czy Miazga FitMatkiWariatki – dostępne wyłącznie za opłatą.

Darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku – tylko takie znajdziesz w poniższym zestawieniu. Zrezygnowaliśmy z umieszczania w nim narzędzi dostępnych tylko dla anglojęzycznych użytkowników. Zaznaczamy, że tłumaczenia często nie są najlepsze, ale wystarczająco zrozumiałe. Anglojęzyczne nazwy ćwiczeń to standard w całym Internecie, poza nazwami wszystko jest po polsku.

Czy te aplikacje do ćwiczeń w domu są dobre?

Niezupełnie! Jak wskazuje tytuł artykułu, zrobiliśmy test – a aplikacje do ćwiczenia wypadły w nich różnie! Sprawdziliśmy jak zaprezentowały się najpopularniejsze propozycje, oraz poszukaliśmy mniej znanych, wartych uwagi narzędzi do rzeźbienia sylwetki.

Zanim ściągniesz aplikacje do ćwiczenia w domu

Pamiętaj, że żadna aplikacja nie będzie tak dobra w planowaniu treningów, jak plan indywidualnie ułożony przez specjalistę. Wtedy masz pewność, że wybrane ćwiczenia będą odpowiednie dla Twojego zaawansowania treningowego oraz warunków fizycznych. Najlepiej, by plan treningowy szedł w komplecie z dietą, a wtedy efekty są gwarantowane.

No właśnie – czego by nie obiecywali twórcy aplikacji, na rezultaty treningowe wpływa przede wszystkim dieta. Liczy się również pozostała aktywności fizyczna, genetyka, sylwetka wyjściowa oraz stopień wytrenowania.

Większość aplikacji pyta o wzrost, wagę i preferowane tempo chudnięcia. Użytkownik może wybrać nierealistyczny cel, lub bardzo ciężki, którego nie uda mu się w zdrowy sposób osiągnąć. Pamiętaj, że optymalne tempo utraty wagi to 2-4 kilogramów miesięcznie (0,5-1% masy ciała tygodniowo). Żadna aplikacja tego nie zmieni.

Darmowe wersje aplikacji mają dużo reklam. Uzbrój się w cierpliwość, będzie Ci potrzebna, ale w końcu za darmo 😉

1 – Schudnąć w 30 dni od Simple Design Ltd. Aplikacja do ćwiczeń w domu z planem diety

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do ćwiczeń w domu. W sklepie Google Play ma ponad 100 milionów pobrań, ponad 800 tys. opinii sumujących się na ocenę 4,9.

Rzut oka na opis. Aplikacja obiecuje szybką i bezpieczną redukcję masy ciała (co w większości przypadków się wyklucza) oraz poparcie badaniami naukowymi. Niestety, do badań tych nie daje żadnych odnośników, więc nie możemy tego zweryfikować… Jakość polskiego tłumaczenia pozostawia wiele do życzenia, co zobaczysz na naszych screenshotach. 

opis - darmowa aplikacja do ćwiczeń w domu schudnij w 30 dni
Opis wiele obiecuje… Za wiele. Albo zdrowo, albo szybko! Źródło: sklep Google Play

Nie zrażamy się jednak i uruchamiamy superpopularną aplikację do ćwiczenia w domu u siebie. Na wstępie prosi o określenie swoich celów treningowych, wypełnienie informacji na temat wagi, wzrostu i preferowanego tempa chudnięcia. Możesz wybrać, jaka partia jest dla Ciebie najistotniejsza, a wtedy będziesz dostawał więcej ćwiczen skoncentrowanych na niej.

wstęp do aplikacji schudnij w 30 dni - cele sylwetkowe
No tak… polskie tłumaczenie. Skupmy się na odwłoku 😉 Dostępna jest także męska wersja, tylko przykładowo pokazujemy na kobiecie.

Przed rozpoczęciem treningu możesz przejrzeć plan na dany dzień. Na plus są dokładne opisy, zrozumiałe mimo kaleczenia języka. Technikę widzisz na prostej animacji lub w formie filmu na YouTube, gdzie przedstawia je prawdziwy człowiek. Możesz je przejrzeć także w trakcie samych ćwiczeń. Plany da się samodzielnie modyfikować, więc jeśli nie lubisz jakiegoś ćwiczenia śmiało wymień je na inne,

aplikacje do ćwiczenia w domu opisy ćwiczeń
Opisy są zrobione całkiem nieźle pod względem merytorycznej i czytelności.

Propozycje ćwiczeń i ich przedstawienie trzeba zaliczyć na plus. To popularne, łatwe do zrobienia ćwiczenia, w sam raz dla początkujących Podczas treningu towarzyszy Ci mechaniczny głos bota – standard w aplikacjach treningowych.

Za oglądanie reklam lub wykupienie premium masz dostęp do różnych planów treningowych do przetestowania. Plany mają zaznaczony poziom trudności – początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

Podstawowy plan ćwiczeń jest przeznaczony dla całkowicie początkujących. Kilka-kilkanaście minut ćwiczeń nie usatysfakcjonuje osób z jakimkolwiek treningowym doświadczeniem. Jako wstęp do ruchu – tak. Jako fundament budowy sylwetki – bez szans.

Sprawdziliśmy, jaką dietę proponuje ta aplikacja do ćwiczeń w domu i… lepiej już, gdyby nie proponowała żadnej. Nie ma słowa o gramaturach, makroskładnikach i kaloryczności, a to kluczowe w planie dietetycznym.

plan dietetyczny w aplikacji do ćwiczeń w domu
Taki plan dietetyczny nie mówi NIC. No i… kromka chleba oraz trochę warzyw na śniadanie? To nie ma nic wspólnego z porządnym posiłkiem.

Podsumowując – ta darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku może być dobrym rozpoczęciem przygody z ćwiczeniami, ale nie zrobisz z nią świetnej sylwetki. Nie spełnia obietnic z opisu, a jej popularność jest zdecydowanie na wyrost. Plan dietetyczny? Jaki plan dietetyczny? Jakie badania naukowe? Badania naukowe nt. diety, które znamy, mówią o wyliczonym deficycie kalorycznym oraz balansowaniu posiłków, a nie jedzeniu warzyw i produktów niskotłuszczowych na oko…

Czy polecamy?

Nie. Ta aplikacja przez swoją otoczkę może dać Ci złudne przeświadczenie, że trenujesz porządnie. Tak jednak nie będzie.

Jeżeli naprawdę nie miałeś nigdy nic wspólnego z domowymi treningami, nauczysz się z nią podstawowych ćwiczeń, ale mógłbyś to zrobić także po prostu czytając artykuł na ich temat. Plany dietetyczne (albo raczej udawane plany dietetyczne) nie przybliżą Cię do celu. Schudnąć w 30 dni? Cóż – jeśli pójdziesz w tę aplikację w ciemno, nie schudniesz i w 30 miesięcy.

Plan był dobry. Aplikacja nastawiona na odchudzanie powinna miec moduł z dietą, ale tutaj jest on po prostu zrobiony beznadziejnie. Szczerze uśmialiśmy się przeglądając go.

2 – Ćwiczenia w domu dla mężczyzn – kulturystyka od Easy Fitness App

Czas na aplikację do ćwiczenia w domu w domu dla mężczyzn z zapędami kulturystycznymi. Ma ponad 10 milionów pobrań, ocenę 5,0 na podstawie 82 tysięcy opinii. Z opisu wynika, że dzięki niej wyrobisz imponującą muskulaturę ćwicząc zaledwie kilka minut dziennie… No cóż – w takim razie jej twórcy musieli szkolić się w Hogwarcie, bo budowa muskularnego ciała to bardzo ciężka, długa praca.

Mamy zapewnienie, że skuteczność ćwiczeń została potwierdzona naukowo, ale, jak u poprzednika, bez odniesień do konkretnych badań.

darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku dla mężczyzn
Piękne obietnice bez możliwości pokrycia. Źródło: sklep Google Play

Wchodząc do aplikacji nie uzupełniasz informacji na temat swojej aktualnej sylwetki i parametrów. Od razu zaznaczasz ile razy w tygodniu chcesz ćwiczyć. Później wybierasz partię do ćwiczenia oraz stopień trudności. Ta aplikacja do ćwiczeń w domu ma pomóc trenującym na różnym stopniu zaawansowania sportowego, toteż poziom trudności ma zakres 1-21. Im wyższy, tym dłuższy trening na więcej powtórzeń. Pierwsze poziomy trudności mają 2-6 minut, ostatnie 10-30 minut (najwięcej na nogi).

lista planów treningowych w aplikacji do ćwiczeń w domu
Żeby zrobić takie ciało jak po lewej, trzeba lat ćwiczeń, dużych ciężarów i niekoniecznie legalnej suplementacji. Te kilka minut ćwiczeń to za mało nawet na rozgrzewkę.

Ćwiczenia są opisane dobrze, zilustrowane prostymi animacjami i filmami na YouTube. Można zmieniać kolejność ćwiczeń, ale nie wymieniać ich na inne. Gwarantujemy, że nawet realizując plany na najwyższym stopniu trudności, nie zrobisz takiej sylwetki, jaka pojawia się na zdjęciach.

darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku - opisy ćwiczeń kulturystycznych
Opisy i demonstracje ćwiczeń są na plus.

Aplikacja rejestruje ilość treningów, czas ćwiczeń i spalone kalorie na przestrzeni czasu. Przedstawia raporty. Umożliwia zapisywanie informacji na temat masy ciała. Ciekawym dodatkiem są także treningowe wskazówki. Te, które nam podesłano są bardzo uproszczone (napisane słabym, acz zrozumiałym polskim), nie brakuje też całkowicie fałszywych informacji…

darmowa aplikacja do ćwiczeń w domu - wskazówki
Jedz więcej – prawda, trzeba jeść więcej, zwłaszcza białka. Jeśli będziesz w deficycie kalorycznym to ćwiczenia nie zbudują, a wręcz przeciwnie – zniszczą Twoje mięśnie. ALE tłuszczu nie traci się z potem – nawet jeśli miał to być tekst czysto motywacyjny, jest zwyczajnie fałszywy.

Podobnie jak przy poprzedniej aplikacji – to dobry wstępniak do ćwiczeń w domu dla całkiem początkujących. Rezultaty nie będą jednak spektakularne, a do wskazówek radzimy podchodzić z przymrużeniem oka. Jeśli chcesz świetnej sylwetki, z dużą muskulaturą, to treningi muszą być bardziej wymagające i poparte konkretnym planem żywieniowym.

Czy polecamy?

Nie. Podobnie jak poprzednia propozycja, ta aplikacja do ćwiczeń w domu nie przyniesie Ci imponujących rezultatów, mimo że właśnie takie obiecuje. Treningi podpasują tylko bardzo początkującym, bez podstawowej wiedzy o treningu. Początkujący jednak szczególnie powinni unikać oględnych i fałszywych wskazówek, które znajdują się w tym narzędziu… Podsumowując – popularna, ale słaba!

3 – Darmowa aplikacja do ćwiczeń w domu – Trening cardio i HIIT z Fitify od Fitify Apps

Aplikacja z ponad milionem pobrań i oceną 4,8 na podstawie 37 tysięcy opinii. Nastawiona na ćwiczenia spalające kalorie. Opis zrobił na nas dobre wrażenie – nie ma tu nierealistycznych obietnic. Trening cardio rzeczywiście poprawia pracę serca i ogólnie wspiera zdrowie. Tutaj opracowany jest w formie HIIT, czyli interwałów. To treningi o wysokiej intensywności, pozwalające spalić wiele kalorii w krótkim czasie.

Do wyboru masz 4 tryby treningowe – lekkie cardio, intensywne cardio, ćwiczenia eksplozywne, czyli podskoki i nieobciążające stawów, więc bez podskoków. Przed rozpoczęciem treningu ustalasz czas (maksymalnie godzina) i rzucasz się w wir ćwiczeń. Nie uzupełniasz informacji o wadze i wzroście.

cztery plany w aplikacji do ćwiczeń cardio
Plany treningowe rzeczywiście się różnią, a w nieobciążające stawów są wyłącznie ćwiczenia bez podskoków. Treningi eksplozywne przydają się do budowania wydolności, więc docenią je sportowcy trenujący uzupełniająco. Źródło opisu: sklep Google Play

Ćwiczenia są demonstrowane przez realne osoby, zamiast animowanych modeli – za to twórcom należy się plus. Nie ma jednak opisów – jeżeli prezentacja wizualna nie wystarczy, technikę ćwiczeń musisz zgłębić samodzielnie. Sprawdź podgląd treningu, zanim zaczniesz. Zobaczysz, co Cię czeka i wygooglujesz potrzebne informacje.

darmowa aplikacja do ćwiczenia w domu - screeny z ćwiczeniami
Przejrzyj plan, obejrzyj technikę, w razie wątpliwości przeczytaj o danym ćwiczeniu.

W trakcie możesz wymienić nielubiane ćwiczenie na inną propozycję. Po zakończeniu otrzymasz informację o szacunkowym spaleniu kalorii. Będziesz mógł ocenić subiektywnie odczuwaną intensywność treningu – aplikacja ma wziąć ją pod uwagę podczas następnej sesji. Niestety, możliwość samodzielnego planowania treningów jest dostępna tylko w wersji premium.

ocena treningów hiit w aplikacji
Oceniając odczucia uczysz algorytm o swoich preferencjach treningowych.

Nie ma tutaj dodatkowych wskazówek treningowych czy dietetycznych. To darmowa aplikacja do ćwiczeń w domu i tylko ćwiczeń. Patrząc na to, jakie kwiatki zaserwowali poprzednicy – bezużyteczne plany dietetyczne i wskazówki wprowadzające w błąd – nie ubolewamy nad ograniczoną funkcjonalnością 😉

To dobra aplikacja dla tych, którzy oczekują solidnego wycisku. Treningi HIIT właśnie tym się charakteryzują. Do robienia ich trzeba niezłej kondycji, a efektem jest jeszcze lepsza. Przejrzysta prezentacja ćwiczeń na niezmordowanej modelce świetnie ilustruje dynamikę ruchów. Plany są zgodne ze swoją nazwą. Szkoda tylko, że nie ma słownych opisów techniki ćwiczeń, a układanie treningów wymaga wersji premium, ale mimo tego całą aplikację oceniamy bardzo dobrze.

Czy polecamy?

Tak. Jak na aplikacje do ćwiczenia w domu dostępne za darmo, jest świetnie zrobiona. Zmęczysz się, a to pozwoli wyrzeźbić sylwetkę skuteczniej, niż lekkie treningi oferowane przez dwóch popularnych poprzedników. Dużym plusem są treningi eksplozywne i treningi przyjazne stawom – niektórzy trenujący szczególnie ich potrzebują.

4 – Aplikacje do ćwiczeń w domu – Pilates od Nexoft

Treningi pilates od lat cieszą się popularnością. Ba – ćwiczenia pilatesu weszły do kanonu domowych treningów na tyle, że wielu trenuje tą metodą, a nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Aplikację pobrano już ponad milion razy, a 71 tysięcy opinii zsumowało się na średnią 5,0.

W opisie aplikacji dowiesz się wszystkiego na temat zalet pilatesu, choć niewiele o samej aplikacji. Polskie tłumaczenie jest bardzo słabe, co wielokrotnie widać także w samej aplikacji. Niemniej, treść jest zrozumiała, a to w aplikacjach treningowych najważniejsze.

aplikacje do ćwiczenia w domu - opis w sklepie
Merytorycznie nie mamy opisowi nic do zarzucenia, ale nie dowiadujemy się nic o samym narzędziu… Źródło: sklep Google Play

Na wstępie jesteśmy pytani o wagę, wzrost, ogólny poziom aktywności fizycznej i doświadczenie treningowe. Odnosimy jednak wrażenie, że pytania te są zadawane tylko dla zasady i nie mają żadnego przełożenia na działanie programu. Aplikacja do ćwiczeń pozwala bowiem ustalić wykluczające się cele i progi niemożliwe do realizacji. Nasz przykładowy mężczyzna chce równocześnie schudnąć 5 kilogramów w tydzień i zbudować mięśnie… Bez sensu, ale program nie miał nic przeciwko 😉

ustawianie celów - aplikacje do ćwiczenia w domu
Tym bardziej bez sensu, że pilates nie służy rozbudowie mięśni, a wzmocnieniu z subtelnym efektem estetycznym. To nie są ćwiczenia na masę. Wystarczy kliknąć dalej, by narzędzie się tym nie przejmowało.

Zaletą aplikacji jest dokładne tłumaczenie ćwiczeń, pokazanie ich na człowieku (do wyboru mężczyzna lub kobieta), oraz zaznaczenie, na jakie mięśnie działa dane ćwiczenie. Zaznaczenie pracującego mięśnia pomaga w poprawnym wykonywaniu ćwiczeń – wiesz, które miejsca powinieneś czuć. Generalnie, opis i prezentacja ćwiczeń są najlepsze ze wszystkich przedstawianych do tej pory aplikacji – szacunek dla twórców.

aplikacja do ćwiczeń w domu - pilates, prezentacja ćwiczeń
Przed rozpoczęciem treningu możesz dokładnie przejrzeć plan, zmodyfikować go i poczytać na temat techniki.

Możesz samodzielnie układać plany, dobierając wyłącznie te ćwiczenia, które Ci się podobają. Interesującym dodatkiem jest plan krótkiego rozciągania przy biurku. Rolę motywatora pełni system punktów. Za wytrwałość i akcje w aplikacji nabijasz punkty przenoszące Cię na kolejne poziomy.

pilates - aplikacja z dodatkowymi funkcjami
Punkty, własne plany, ćwiczenia dające ulgę siedzącym przy biurku przez pół dnia – jest dobrze!

Czy polecamy?

Tak. Ta aplikacja do ćwiczeń w domu po bliższym przyjrzeniu się pozytywnie nas zaskoczyła. Świetne opisy i ilustracje ćwiczeń, szeroki wybór, możliwość tworzenia własnych planów – wszystko, czego życzylibyśmy sobie za darmo. Warto przełknąć natłok reklam! Tylko nie sugeruj się ustawianiem celów na początku – niestety to jest niedopracowane, da się ustawić kompletne absurdy.

5 – Ćwiczenia w domu bez sprzętu od Leap Fitness Group. Najsłynniejsza darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku

Kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę Google Play ćwiczenia, ta aplikacja wyskoczy Ci u samej góry. Zebrała ponad 100 milionów pobrań, ponad 2 miliony opinii i średnią ocen 4,9. Czy zasłużenie? Odwołanie do naukowych badań i imponujących efektów dzięki kilkuminutowym treningom już widzieliśmy w tym artykule, ale może tym razem wrażenia będą lepsze.

aplikacja z ćwiczeniami bez sprzętu
Czy tym razem obiecujący opis nie zawiedzie?

Na wstępie jesteśmy pytani o płeć, obszary szczególnego zainteresowania, stopień zaawansowania treningowego i ogólny cel ćwiczeń.

ustawianie celów w darmowej aplikacji do ćwiczeń w domu
Zaczynamy od określenia celu i zaawansowania treningowego mierzonego ilością pompek. Jest wersja damska i męska, dla przykładu wzięliśmy damską, skoncentrowaną na nogach i pośladkach.

Po uzupełnianiu aplikacja podsyła nam plan dokładnie na te partie. Możesz go podjąć, lub wybrać jeden z wielu innych planów treningowych.

Do wyboru są:

  • – 28-dniowe wyzwanie treningowe na całe ciało w sam raz dla początkujących
  • – specjalne treningi np. tabata, błyskawiczny HIIT, rozciągania przed snem
  • – wyzwania dostępne po obejrzeniu reklamy
  • – jednostki treningowe na konkretne partie, na 3 poziomach zaawansowania (te polecamy najbardziej)

Generalnie, planów treningowych jest dużo, a gdy się im przyjrzeliśmy… z zadowoleniem stwierdzamy, że to porządne jednostki treningowe! Najkrótszy trening, jaki znaleźliśmy w wersji dla kobiet to 11 minut (na klatkę piersiową, początkujący) najdłuższy ma 53 minuty (nogi, zaawansowany). Wbrew temu, co twierdził opis aplikacji, treningi nie są ogólnie nastawione na kilka minut wysiłku – choć takie tez są dostępne, większość stanowią dłuższe, konkretne plany.

rodzaje treningów w aplikacji na smartfona
Duży wybór treningów krótkich i długich, na różnym poziomie zaawansowania – nieźle jak na darmową apkę!

Średnio, jednostki trwają po około 20 minut. Da się z tego zmontować bardzo porządny trening na całe ciało, faktycznie przynoszący rezultaty w kształtowaniu kondycji i sylwetki. Jednego dnia zrobisz np. 15 minut na klatkę, 20 minut na ramiona, 30 minut na brzuch i górna partia jest konkretnie przećwiczona.

Co niezwykle istotne, treningi wykonasz poprawnie. Ćwiczenia są opisane tak dokładnie, jak się da – ilustracja na prostej animacji, ilustracja na filmiku z YouTube, opis, wskazanie partii mięśniowych.

aplikacja do ćwiczeń w domu opisy ćwiczeń
U dołu opisu ćwiczenia zaznaczono mięśnie, które powinieneś czuć.

Można zmieniać kolejność ćwiczeń. Nie można ich wymieniać i samodzielnie układać planów. To z pewnością minus dla osób ceniących personalizację. Wybór gotowych planów jest jednak tak szeroki, że nie sprawia to większego problemu. W razie konieczności, ćwiczenia zamieniasz w głowie 😉

Czy polecamy?

Bardzo zdecydowanie tak! Po opisie aplikacji przypominającym wstęp do magicznej księgi byliśmy sceptycznie nastawieni. Okazało się jednak, że propozycja Leap Fitness Group to kawał porządnej aplikacji treningowej. Nie sposób na poważnie się do niej przyczepić (a próbowaliśmy 😉 ). W tym przypadku popularność narzędzia jest zasłużona.

Podsumowanie – które aplikacje do ćwiczenia w domu warto mieć?

Przetestowaliśmy 5 świetnie ocenianych aplikacji i nie wszystkie okazały się tak dobre, jak sugeruje liczba gwiazdek. Warto ściągnąć:

  • – Ćwiczenia w domu bez sprzętu od Leap Fitness Group – to kopalnia ćwiczeń wzmacniających z masa własnego ciała, do rzeźbienia sylwetki i budowania siły
  • – Pilates od Nexoft – ćwiczenia służące elastyczności, budowaniu ogólnej sprawności ciała, wzmacnianiu głębokich warstw mięśni
  • – Trening Cardio i HIIT z Fitify od Fityfy Apps – baza treningów cardio, które dadzą Ci porządny wycisk, w ssam raz do spalania kalorii.

Bez żalu możesz sobie odpuścić Schudnij w 30 dni od Simple Design Ltd. i 2 – Ćwiczenia w domu dla mężczyzn – kulturystyka od Easy Fitness App. Te aplikacja, mimo popularności i wysokich ocen, są najzwyczajniej w świecie słabe. Ba – ufanie im może wręcz oddalić Cię od wymarzonych rezultatów. Plan był dobry, ale wykonanie…


Która aplikacja do ćwiczeń w domu zagości na twoim smartfonie? Pobierz, przetestuj, przekonaj się, z czym ćwiczy Ci się najwygodniej. Pamiętaj tylko, że ćwiczenia są jednym z wielu warunków pracy nad sylwetką. Jeszcze ważniejsza jest dieta, aktywność pozatreningowa oraz regeneracja między jednostkami treningowymi.

Darmowa aplikacja do ćwiczeń po polsku? Okazuje się, że na rynku jest kilka świetnych opcji. Żadna nie tak świetna, jak indywidualna konsultacja z rzetelnym trenerem personalnym, ale jak się nie ma co się lubi…

Mogą Ci się spodobać

Zacznij ćwiczyć – jakie ubrania założyć na siłownię?

Data aktualizacji 24.09.2024

Przeczytasz w 3 minut

Stare powiedzenie głosi, że nie od razu Rzym zbudowano. Często […]

Jakie buty do lasu na spacer? Najważniejsze cechy

Data aktualizacji 20.09.2024

Przeczytasz w 4 minut

Wędrówka na łonie natury to połączenie zdrowej dawki aktywności fizycznej […]

Fitatu – praktyczny poradnik korzystania. Poznaj aplikację od A do Z

Data aktualizacji 11.01.2024

Przeczytasz w 14 minut

Fitatu to aplikacja do liczenia kalorii i makroskładników, która obecnie […]

Maty do masażu Shiatsu: Relaks na wyciągnięcie ręki

Data aktualizacji 10.01.2024

Przeczytasz w 2 minut

Masaż Shiatsu jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych tradycji […]

Jak wybrać idealne buty do biegania?

Data aktualizacji 02.01.2024

Przeczytasz w 2 minut

Bieganie to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także pasja, […]

Nartorolki – co to i jakie wybrać na początek?

Data aktualizacji 21.06.2023

Przeczytasz w 6 minut

Nartorolki – kolejny typ sprzętu treningowego, na którym możesz przyjemnie […]

Aplikacje do ćwiczenia w domu – test 5 popularnych opcji

Data aktualizacji 19.06.2023

Przeczytasz w 14 minut

Aplikacje do ćwiczenia w domu, podobnie jak aplikacje do liczenia […]

Jaki rower kupić? Na miasto, na wycieczki, do lasu i nie tylko

Data aktualizacji 01.06.2023

Przeczytasz w 8 minut

O tym, co daje jazda na rowerze, można mówić bardzo […]

Jaki ręcznik na siłownię? Poradnik doboru

Data aktualizacji 25.05.2023

Przeczytasz w 4 minut

Jaki ręcznik na siłownię będzie najwygodniejszy? Dowiedz się, na co […]

Jakie buty w góry o każdej porze roku?

Data aktualizacji 04.04.2023

Przeczytasz w 12 minut

Plecak, kurtka, naładowany smartfon… Ale w górach potrzeba czegoś jeszcze! […]

Jaki orbitrek do domu wybrać? Poradnik dla zielonych

Data aktualizacji 01.03.2023

Przeczytasz w 9 minut

Sprzęt treningowy w domu to doskonała opcja dla każdego, kto […]

Rolki czy wrotki – co będzie lepsze dla Ciebie?

Data aktualizacji 01.03.2023

Przeczytasz w 4 minut

Dwa rodzaje butów z kółkami, które bywają czasem mylone, mimo […]

Zegarek sportowy czy smartwatch, a może opaska — co wybrać?

Data aktualizacji 28.02.2023

Przeczytasz w 4 minut

W dzisiejszych czasach każdy, kto chce zadbać o siebie, ma […]

Co zabrać na basen? Lista niezbędnych rzeczy

Data aktualizacji 27.02.2023

Przeczytasz w 7 minut

Wybierasz się na basen po raz pierwszy od niepamiętnych czasów? […]

Jakie rolki wybrać? Dla początkujących i nie tylko

Data aktualizacji 31.01.2023

Przeczytasz w 8 minut

Chcesz zacząć jeździć na rolkach? Świetnie! Potrzebujesz tylko wygodnych ubrań, […]

Jakie hantle na początek warto kupić?

Data aktualizacji 16.01.2023

Przeczytasz w 4 minut

Zaczynasz ćwiczyć w domu? Doskonały pomysł – w czterech ścianach […]

Strój na siłownię damski – obowiązkowe elementy i jak je dobrać

Data aktualizacji 13.12.2022

Przeczytasz w 6 minut

Jak się ubrać na siłownię? To pytanie zajmuje głowę każdej […]

Zegarki Orient Automatic – dlaczego są warte uwagi?

Data aktualizacji 13.12.2022

Przeczytasz w 4 minut

Automatyczne zegarki cieszą się coraz większą popularnością. Chociaż wymagają one […]

Jakie buty na siłownię? Dźwiganie, bieżnia, zajęcia fitness

Data aktualizacji 28.11.2022

Przeczytasz w 6 minut

Treningi na siłowni nie różnią się od innych sportów – […]

Co zabrać na siłownię? Bez tego nie idź na trening!

Data aktualizacji 23.11.2022

Przeczytasz w 7 minut

Mijając ludzi zmierzających na trening (i wracających z niego), nie […]

Jaki zegarek na siłownię? 6 modeli na które warto zwrócić uwagę!

Data aktualizacji 15.11.2022

Przeczytasz w 8 minut

Zegarek sportowy staje się dodatkiem, który wybiera coraz więcej osób […]

Jaki rower stacjonarny kupić do domu? Poradnik od A do Z

Data aktualizacji 17.10.2022

Przeczytasz w 7 minut

Rowery stacjonarne należą do najpopularniejszych sprzętów treningowych. Nic dziwnego – […]

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu NAPRAWDĘ warto mieć?

Data aktualizacji 26.09.2022

Przeczytasz w 5 minut

Rynek sprzętu fitness rośnie jak na drożdżach – łatwo się […]

Jaka bieżnia do domu będzie najlepsza? Poradnik

Data aktualizacji 22.09.2022

Przeczytasz w 7 minut

Postanowiłeś, że chcesz mieć w domu sprzęt do cardio? Świetnie […]

Domowa siłownia – wszystko, co musisz wiedzieć, zanim się na nią zdecydujesz

Data aktualizacji 22.07.2022

Przeczytasz w 15 minut

Wszechobecna dostępność sprzętu do fitness stwarza nowe możliwości – domowa […]

Skakanka do ćwiczeń – jaką skakankę wybrać? Rodzaje i zastosowania

Data aktualizacji 21.07.2022

Przeczytasz w 7 minut

Skakanka do ćwiczeń to nie zabawka, a potężny sprzęt do […]

Domowa siłownia – jak zrobić ją w 6 krokach

Data aktualizacji 15.07.2022

Przeczytasz w 6 minut

Obliczyłeś, że siłownia domowa opłaca Ci się bardziej, niż dojeżdżanie […]

Czym zastąpić hantle, sztangę i kettlebell w domu?

Data aktualizacji 28.06.2022

Przeczytasz w 6 minut

Nie masz sprzętu, a chcesz zacząć ćwiczyć? W porządku! Przygotowaliśmy […]

Domowa siłownia – co potrzeba, by zastąpiła klub fitness?

Data aktualizacji 14.06.2022

Przeczytasz w 9 minut

Domowa siłownia to inwestycja, która zwróci Ci się po kilku […]

Wioślarz treningowy – co to jest ergometr wioślarski i czy warto na nim ćwiczyć?

Data aktualizacji 10.06.2022

Przeczytasz w 4 minut

Czy ergometr wioślarski – bo to właściwa nazwa sprzętu, na […]

X

Darmowy ebook

50 pytań o odżywki i suplementy

Zapisuję się
poup close