Odżywki dla sportowców - e-figura.pl Odżywki dla sportowców - e-figura.pl
e-figura.pl|Inne|Odzież sportowa reklamowa – jakiej potrzebują pracownicy siłowni?

Odzież sportowa reklamowa – jakiej potrzebują pracownicy siłowni?

Data publikacji 13.01.2023

Przeczytasz w 4 minut 66 wyświetleń

Odzież sportowa reklamowa – jakiej potrzebują pracownicy siłowni?

Własny, dobrze wyposażony klub fitness generuje ogromne zyski. Niemniej, reklama dźwignią handlu – także handlu karnetami. Zwłaszcza w miastach, gdzie konkurencja jest spora, siłownia bez marketingu będzie świecić pustkami. Odzież sportowa reklamowa to obowiązkowe wyposażenie klubu, który ma zdobyć stałych bywalców. Jaka jest potrzebna pracownikom siłowni? Sprawdź i nie zwlekaj z zaopatrzeniem ekipy.

Odzież sportowa reklamowa dla trenerów personalnych

Dobrzy trenerzy to podstawa funkcjonowania siłowni. Dobrze ubrani trenerzy zaś, to podstawa wizerunku i długoterminowego zysku. Odzież reklamowa pomoże Ci zdobyć więcej klientów wykupujących indywidualne treningi.

Odzież sportowa reklamowa dla trenerów, to głównie koszulki. Koszulka powinna mieć na plecach i piersi napis ,,trener personalny” oraz logo siłowni. Kolorystykę należy dopasować do identyfikacji wizualnej klubu. Każdy w ekipie trenerów powinien posiadać taką samą koszulkę – są w końcu jedną drużyną.

Kiedy trener będzie miał na sobie taki uniform, nikt z obecnych nie będzie miał wątpliwości co do jego funkcji. Osoby zainteresowane treningami personalnymi mogą od razu zagadnąć o możliwość współpracy. Na siłowni wszyscy są zmotywowani i w dobrych nastrojach, więc treningi wyjątkowo łatwo sprzedać – a to bezpośredni zysk dla Twojego klubu.

Ubrania na zamówienie dla instruktorów

Instruktor siłowni oprowadza trenujących po klubie, instruuje co do poprawnego wykonywania ćwiczeń i dba, by nikomu z obecnych nic się nie stało. Służy pomocą początkującym sportowcom, dlatego wszyscy powinni wiedzieć, że mogą się do niego zwrócić.

Jak powinna wyglądać odzież sportowa reklamowa dla instruktorów? Na koszulce powinien być napis “instruktor – pomocnik każdego trenującego”. Hasło zaznaczające, że pracownik pomaga wszystkim, jest bardzo istotne. Niezaznajomieni z siłowniową terminologią mogą bowiem nie zdawać sobie sprawy z różnicy między instruktorem a trenerem. Trener skupia się tylko na swoim podopiecznym, więc osoby które nie wykupują treningów, nieco obawiają się ich zaczepiać za darmo.

Widoczny instruktor robi świetne wrażenie na trenujących. Kiedy będą się do niego zwracać z problemami, częstotliwość wypadków znacznie spadnie. Wypadki w klubie fitness zawsze będą się zdarzać nawet w najlepiej zorganizowanym miejscu, ale im rzadziej, tym lepiej dla Twojej renomy.

Odzież sportowa reklamowa dla recepcjonisty

Recepcja to pierwsza linia frontu w walce o stałych odwiedzających. Profesjonalny wizerunek recepcjonisty jest w stanie nakłonić klienta do wykupienia karnetu. Szeroki uśmiech i odzież sportowa na zamówienie z dużym logo klubu, zrobią doskonałe pierwsze wrażenie.

Jaka odzież sportowa na zamówienie powinna się znaleźć na recepcji? Tak jak u trenerów i instruktorów – koszulki. Dodatkowo, przydadzą się bluzy, bo recepcja znajduje się w pobliżu drzwi. W zimną porę roku będą nieocenione – bo nikt nie utrzyma pozytywnego nastawienia gdy co kilka minut przeszyje go wiatr. Zadbaj o swoich pracowników recepcji, ponieważ  zadowolony recepcjonista to klient przekonany, by u Ciebie poćwiczyć.

Odzież sportowa na zamówienie dla sprzątających

Również ekipa sprzątająca powinna się wyróżniać w tłumie. Spraw im profesjonalne uniformy, w których wygodnie będzie im się wykonywać swoje ciężkie zadanie.

Która odzież sportowa reklamowa powinna do nich trafić? Podobnie jak u recepcjonistów, bluza jest niezbędna, bo pracownicy sprzątający dużo wychodzą na dwór (np. żeby wynieść worek ze śmieciami). W pokoju socjalnym powinna ponadto zawisnąć najcieplejsza odzież sportowa na zamówienie – kurtka, w której udadzą się na dwór zimową porą.

Strój z napisem “personel sprzątający” zapobiegnie pomyłkom. Nikt nie weźmie tego pracownika za instruktora, ani wręcz przeciwnie – nie pomyli go z innym trenującym. Klienci będą wiedzieli do kogo się zwrócić, gdy zauważą brak płynu do dezynfekcji czy zabrudzony sprzęt.

Ponadto, sportowcy w przerwach między seriami ćwiczeń, chętnie pomogą członkowi personelu poradzić sobie z ciężkim sprzętem. Każdy, kto podnosi ciężary, lubi wykorzystywać wypracowane mięśnie do pomagania drobniejszym osobom. To wprowadzi przyjazną atmosferę na salę treningową. 

Koszulki reklamowe dla klientów

Nic nie pomaga w utrzymaniu klienta tak bardzo, jak prezenty. 

Odzież sportowa na zamówienie z logo firmy, to doskonały dodatek do zakupionego karnetu. Wybierz luźną koszulkę z oddychającego, lekkiego materiału, przeznaczoną specjalnie do ćwiczeń. Wygoda jest przecież najważniejsza w stroju sportowym.

Ważne jest to, by odzież sportowa reklamowa dla klientów siłowni znacznie różniła się wizualnie od uniformów pracowniczych. Najlepiej postawić na prosty krój w czarnym kolorze, bo nie widać na nim potu. Niewielkie logo siłowni umieść na boku piersi. Będzie na tyle dyskretne, że posiadacz koszulki chętnie założy ją jako wygodny codzienny strój – w ten sposób podniesie Twoją reklamę w świat.


Odzież sportowa reklamowa to obowiązkowe wyposażenie recepcjonisty, instruktora, trenera personalnego i personelu sprzątającego. Ekipa w specjalnych strojach zrobi dobre wrażenie na klientach. Wyraźnie oznaczone koszulki i bluzy zapobiegną pomyłkom w identyfikacji pracowników. 

Odzież sportowa na zamówienie to dobry dodatek do karnetu. Wizja otrzymania wysokiej jakości koszulki sportowej przekona niejednego klienta, by właśnie w Twoim klubie zrobić formę życia!

Mogą Ci się spodobać

Odzież sportowa reklamowa – jakiej potrzebują pracownicy siłowni?

Data publikacji 13.01.2023

Przeczytasz w 4 minut 67 wyświetleń

Własny, dobrze wyposażony klub fitness generuje ogromne zyski. Niemniej, reklama […]

X

Darmowy ebook

50 pytań o odżywki i suplementy

Zapisuję się